Officiële tickets
Zit naast elkaar
50k+ Tevreden klanten
Cagliari Calcio background
Cagliari Calcio

Cagliari Calcio tickets

Cagliari kopen? Volg Cagliari in seizoen 2026-2027 en ervaar de rood-blauwe voetbalcultuur van Sardinië. Bekijk de wedstrijden in de Serie A, vergelijk ticketcategorieën voor de Unipol Domus en plan een sfeervolle voetbaltrip naar Cagliari via Voetbaltrips.com.

Alle wedstrijden & speelschema’s 2026–2027

Serie A• Stadio Olimpico
Datum bevestigddinsdag, 27 oktober 2026, 20:45
Lazio Roma Club
Cagliari Calcio Club
Lazio Roma - Cagliari Calcio tickets
Serie A• Stadio Olimpico - Lazio Roma
Datum bevestigdzondag, 1 november 2026, 15:00
vanaf €75
21 tickets beschikbaar
Como 1907 Club
Cagliari Calcio Club
Como 1907 - Cagliari Calcio tickets
Serie A• Stadio Comunale G. Sinigaglia
Datum bevestigdzaterdag, 21 november 2026, 15:00
vanaf €95
10 tickets beschikbaar
Serie A• Stadio Artemio Franchi
zaterdag, 5 december 2026, 15:00
Serie A• Stadio Comunale
zaterdag, 19 december 2026, 15:00
Napoli Club
Cagliari Calcio Club
Napoli - Cagliari Calcio tickets
Serie A• Stadio Diego Armando Maradona
woensdag, 6 januari 2027, 20:30
vanaf €85
16 tickets beschikbaar
Serie A• Allianz Stadium
zondag, 24 januari 2027, 15:00
vanaf €95
24 tickets beschikbaar
Serie A• Giuseppe Meazza
zaterdag, 6 februari 2027, 15:00
Serie A• San Siro
zaterdag, 6 maart 2027, 15:00
Serie A• Stadio Renato Dall'Ara
zaterdag, 17 april 2027, 15:00

We hebben dromen
waargemaakt

We hebben duizenden voetbalfans geholpen om hun voetbalreizen optimaal te beleven en daar zijn we ontzettend trots op!

Story image 1
Testimonial image 2
Testimonial image 1
Story image 2