Officiële tickets
Zit naast elkaar
50k+ Tevreden klanten
Espanyol background
Espanyol

Espanyol tickets

Espanyol tickets kopen? Dan ben je bij Voetbaltrips aan het juiste adres. Het RCDE Stadium in Cornellà de Llobregat bruist op wedstrijddagen van sfeer: de trouwe Espanyol-supporters zingen hun ploeg naar voren en de spanning is voelbaar vanaf het eerste fluitsignaal. Of je nu voor een reguliere La Liga-wedstrijd gaat of speciaal voor de derby tegen FC Barcelona, wij zorgen dat jij er bij bent.

Aankomende wedstrijden

Espanyol Club
Levante Club
Espanyol - Levante tickets
La LigaEstadi Cornellà-El Prat
Datum bevestigdzondag, 16 augustus 2026, 19:00

Alle wedstrijden & speelschema’s 2026–2027

Espanyol Club
Real Madrid Club
Espanyol - Real Madrid tickets
La LigaEstadi Cornellà-El Prat
Datum bevestigdzaterdag, 22 augustus 2026, 21:30
La LigaEstadio Anoeta
Datum bevestigdzaterdag, 29 augustus 2026, 19:00
Espanyol Club
Sevilla Club
Espanyol - Sevilla tickets
La LigaEstadi Cornellà-El Prat
Datum bevestigdzondag, 6 september 2026, 21:00
Espanyol Club
Elche Club
Espanyol - Elche tickets
La LigaEstadi Cornellà-El Prat
zondag, 20 september 2026, 16:00
Málaga Club
Espanyol Club
Málaga - Espanyol tickets
La LigaEstadio La Rosaleda
zondag, 11 oktober 2026, 16:00
Espanyol Club
Atletico Madrid Club
Espanyol - Atletico Madrid tickets
La LigaEstadi Cornellà-El Prat
zondag, 18 oktober 2026, 16:00
Villarreal Club
Espanyol Club
Villarreal - Espanyol tickets
La LigaEstadio de la Ceramica
zondag, 1 november 2026, 16:00
La LigaEstadi Cornellà-El Prat
zondag, 8 november 2026, 16:00
La LigaSan Mamés
zondag, 22 november 2026, 16:00

We hebben dromen
waargemaakt

We hebben duizenden voetbalfans geholpen om hun voetbalreizen optimaal te beleven en daar zijn we ontzettend trots op!

Story image 1
Testimonial image 2
Testimonial image 1
Story image 2

Veelgestelde vragen

Expert avatar

Maarten

Manager bij Voetbaltrips

Neem gerust contact met hem op en krijg alle antwoorden die u nodig heeft.

Beschikbaar van maandag tot en met vrijdag
van 9.00 tot 17.00 uur

Kunt u het antwoord dat u zoekt niet vinden? Maak kennis met Maarten onze manager. Hij helpt u graag verder.

Wat is de beste tijd om Espanyol tickets te kopen?

De beste tijd om Espanyol tickets te kopen is doorgaans enkele weken voor een wedstrijd, zodat je verzekerd bent van de beste zitplaatsen en prijzen.

Hoe kan ik mijn Espanyol tickets ontvangen?

Je kunt je Espanyol tickets vaak elektronisch ontvangen, maar ze kunnen ook per post worden verzonden. Neem contact met ons op voor meer informatie.

Zijn er kortingen beschikbaar voor groepen bij Espanyol tickets?

Ja, bij ons zijn er mogelijkheden voor groepskortingen. Neem contact met ons op voor specifieke aanvragen en informatie.

Wat moet ik doen als mijn Espanyol tickets niet aankomen?

Als je tickets niet aankomen, neem dan onmiddellijk contact met ons op. Wij zorgen ervoor dat je de juiste hulp krijgt.

Zijn Espanyol tickets ook beschikbaar voor internationale wedstrijden?

Ja, wij bieden ook tickets voor internationale wedstrijden van Espanyol aan. Bekijk onze website voor actuele aanbiedingen.

Gratis stadsgids en reistips inbegrepen bij je reis.

Niemand zit alleen als je een even aantal tickets boekt!

Ervaring met het organiseren van voetbalreizen sinds 2011!

Espanyol tickets bij Voetbaltrips

Wij leveren officiële Espanyol tickets met volledige garantie op echtheid, zodat je zonder zorgen het stadion inloopt. Je kiest zelf of je losse tickets wilt of een complete voetbalreis met vlucht en hotel, helemaal afgestemd op jouw wensen. Bij even groepsaantallen garanderen wij zitplaatsen naast elkaar, want een wedstrijd beleef je samen. Heb je vragen over je boeking, je tickets of je reisschema? Onze klantenservice is 24/7 bereikbaar.

Wat zijn de voordelen van Espanyol tickets via Voetbaltrips?

Wij zijn sinds 2011 actief in voetbalreizen en kennen de weg in de Europese stadions als geen ander. Van losse Espanyol tickets tot een volledig verzorgde trip, wij stellen alles op maat samen zodat jij alleen maar hoeft te genieten. Of je nu met vrienden gaat, met het gezin of voor een zakelijke gelegenheid, er is altijd een optie die past bij jouw situatie en budget. Bekijk hieronder wat wij voor je regelen.

  • Officiële tickets: 100% gegarandeerd geldig, nooit een verrassing bij de poort
  • Wij zijn de voordeligste aanbieder voor Espanyol tickets
  • Zitplaatsen naast elkaar bij even groepsaantallen, ideaal voor families en vriendengroepen
  • Complete ontzorging: van ticket tot hotel en vlucht, alles op maat
  • Actief sinds 2011, met jarenlange kennis van Europese voetbalreizen

Espanyol zitplaatsen en ticketcategorieën

Het RCDE Stadium biedt verschillende tribunecategorieën, van voordelige plaatsen achter het doel tot premium stoelen langs de lange zijde met optimaal zicht op het veld. Voor wie een extra bijzondere ervaring zoekt, zijn er VIP-tickets met luxe faciliteiten, uitstekende zichtlijnen en catering, geschikt voor speciale gelegenheden of zakelijke bezoeken. Wij bieden toegang tot meerdere categorieën, zodat je kiest wat past bij jouw budget en voorkeur. Hier is een overzicht van de beschikbare opties in het RCDE Stadium.

  • Voordelige plaatsen achter het doel, ideaal voor sfeervolle supporters
  • Zitplaatsen langs de lange zijde voor optimaal zicht op het spel
  • VIP-tickets met catering en luxe faciliteiten voor een premium ervaring
  • Tickets voor stadionrondleidingen apart beschikbaar voor geïnteresseerde fans

Espanyol ticket prices

Espanyol tickets zijn verkrijgbaar vanaf €7 voor reguliere thuiswedstrijden, wat de club toegankelijk maakt voor een breed publiek. Prijzen lopen op naarmate de wedstrijd aantrekkelijker is: een derby tegen FC Barcelona kost meer dan een doordeweekse competitiewedstrijd. Als voordeligste aanbieder houden wij onze prijzen scherp, zonder verborgen kosten achteraf. Boek vroeg: hoe eerder je reserveert, hoe groter de kans op de beste prijs-kwaliteitverhouding.

Espanyol fixtures

Espanyol speelt zijn thuiswedstrijden in La Liga van augustus tot en met mei, met een vol programma door het hele seizoen. Naast de competitie staan er ook bekerduels in de Copa del Rey op de kalender, waardoor er geregeld extra wedstrijden zijn om naar uit te kijken. De meest gevraagde wedstrijden zijn de derby's tegen FC Barcelona, waarbij de Espanyol-supporters alles geven en tickets razendsnel uitverkopen. Wij houden het actuele speelschema bij, zodat je eenvoudig de gewenste wedstrijd selecteert en direct boekt.

Waarom Espanyol tickets kopen bij Voetbaltrips?

Wij leveren uitsluitend officiële tickets: 100% gegarandeerd geldig, zodat je zonder risico op afwijzing het stadion binnenloopt. Als voordeligste aanbieder bieden wij scherpe prijzen voor alle wedstrijden, van een rustige La Liga-avond tot de meest beladen derby van het seizoen. Bij even groepsaantallen garanderen wij zitplaatsen naast elkaar, want samen supporteren is nu eenmaal veel leuker dan verspreid door het stadion zitten. Actief sinds 2011 weten wij precies hoe een voetbalreis naar de grootste stadions van Europa in zijn werk gaat.

Espanyol tickets kopen?

Wij zijn de betrouwbare keuze voor officiële Espanyol tickets, met garantie op echtheid en zitplaatsen naast elkaar bij even groepsaantallen. Je kiest zelf of je losse tickets wilt of een compleet reispakket met vlucht en hotel, afgestemd op luxe of budget, langer of korter verblijf. Vraag direct een offerte aan via onze website en ontvang een aanbod op maat, zonder verplichtingen. Neem gerust persoonlijk contact met ons op: wij regelen de rest zodat jij kunt genieten van alles wat Espanyol en het RCDE Stadium te bieden hebben.

CTA card overlayCTA illustration

Wil je een persoonlijk voetbalreisaanbod? Neem contact op met ons.

Offerte aanvragen